Vlasy na predĺženie 769 produkty

Podkategórie

 • Clip-in vlasy

  Žiadnu ženu nebaví čakať až jej narastú krásne a dlhé vlasy. A od toho je tu metóda clip in. Pramene vlasov sa upevňujú pomocou malých clip - in sponiek vybavených silikónovým prúžkom. Tento pásik chráni vlasy pred poškodením a zároveň bráni skĺznutiu. Sponky ľahko a rýchlo pripevníte k vlasom, preto je metóda clip - in najrýchlejší a jednou z najobľúbenejších metód na predĺženie vlasov. Predlžovanie sponkami clip - in má tú výhodu, že si vlasy predĺžite len keď chcete napr. pred dôležitou schôdzkou, zatiaľ čo v horúcom počasí narozdiel od svojich vlastných vlasov necháte clip - in doma. V ponuke je široká škála farieb a pri správnom výbere nikto nespozná, že nejde o Vaše vlastné vlasy. K zakúpeniu sú celé sety sponiek rôznych veľkostí aj jednolivé prameny. Jelikož sú clip - in vlasy zložené z ľudských vlasov, je možné vlasy farbiť, natáčať i žehliť. Pri správnej starostlivosti vydrží clip - in vlasy veľa rokov.

 • Keratín

  Predĺženie keratínom je veľmi obľúbené práve preto, že spoje sú veľmi malé, nenápadné a tenké. Keďže je keratín zložkou vlasov a nechtov človeka, je táto metóda jednou z najprirodzenejších na trhu. Keratín je metóda bežne používaná v kaderníckych salónoch.

 • Tape-in vlasy

  Metóda Tape in, často tiež nazývaná Tapex (tape extension) je v súčasnej dobe veľmi populárny spôsob predlžovania vlasov, vďaka jednoduchej možnosti aplikácie, ktorú zvládnete aj doma. Na konci každého opasku je lepenie, ktorým jednoducho pripevníte tape in vlasy k svojim. Z opačnej strany sa potom urobí to isté, aby vám držali pevne.

 • Micro ring

  Micro ring (tiež známe ako Micro Loop, Easy ring a Easy Loop) je obľúbená metóda predlžovania vlasov, ktorá prebieha za studena, teda je šetrnejšia k vlastným vlasom. Spoje sú malé a na prvý dotyk nepatrné, ale pevné, teda nehrozí vypadávanie vlasov.

na stranu
Zobraziť 1 - 99 z 769 položiek
Zobraziť 1 - 99 z 769 položiek