Garancia najvyššej kvality za najnižšiu cenu na trhu. 100% ľudské vlasy AAA európskeho typu REMY. Poskytujeme doživotnú záruku na pravosť vlasov.

kvalita.jpg

K objednávkam celých clip in setov, dostanete ako darček ZADARMO sadu clip in sponiek, ktoré predlžujú životnosť príčeskov.

Všetok tovar z ponuky máme na sklade. Expedícia do 24 hodín. Objednávky, ktoré obdržíme do 14:00 hod odosielame ešte v ten istý deň a do 2-3 dní je tovar u Vás. Ak obdržíme objednávky cez víkend, odosielame v pondelok.

U nás máte možnosť akejkoľvek výmeny (farba, dĺžka, štruktúra, metóda a pod.), alebo vrátenia zakúpeného produktu v pôvodnom stave do 14 dní a následné vrátenie čiastky za tovar na želanie zákazníka.

Na našej pobočke v Brne ponúkame tiež predlžovanie vlasov metódou clip in, tape in a micro ring za veľmi nízke ceny. Farbu vlasov, dĺžku aj hustotu Vám pomôžeme vybrať priamo na našej predajni pred aplikáciou, stačí teda jediná návšteva a môžete odísť s dlhými sexy vlasmi. Objednávky na tel. +420 776 605 477.

Tovar si môžete vybrať a zakúpiť aj osobne na našej pobočke v Brne a to bez predchádzajúcej objednávky. Prevádzková doba Po-Pia 9:00-18:00.

Poradenstvo pri výbere vhodného odtieňa a metódy poskytujeme ZADARMO. V prípade otázok sme Vám k dispozícii na info@vlasylacno.sk, alebo na tel. +420 776 605 477.

Tovar zasielame aj po celom Slovensku a do ostatných krajín. Expedícia prebieha každý pracovný deň.