Clip-in vlasy

Žiadnu ženu nebaví čakať až jej narastú krásne a dlhé vlasy. A od toho je tu metóda clip in. Pramene vlasov sa upevňujú pomocou malých clip - in sponiek vybavených silikónovým prúžkom. Tento pásik chráni vlasy pred poškodením a zároveň bráni skĺznutiu. Sponky ľahko a rýchlo pripevníte k vlasom, preto je metóda clip - in najrýchlejší a jednou z n...

Žiadnu ženu nebaví čakať až jej narastú krásne a dlhé vlasy. A od toho je tu metóda clip in. Pramene vlasov sa upevňujú pomocou malých clip - in sponiek vybavených silikónovým prúžkom. Tento pásik chráni vlasy pred poškodením a zároveň bráni skĺznutiu. Sponky ľahko a rýchlo pripevníte k vlasom, preto je metóda clip - in najrýchlejší a jednou z najobľúbenejších metód na predĺženie vlasov. Predlžovanie sponkami clip - in má tú výhodu, že si vlasy predĺžite len keď chcete napr. pred dôležitou schôdzkou, zatiaľ čo v horúcom počasí narozdiel od svojich vlastných vlasov necháte clip - in doma. V ponuke je široká škála farieb a pri správnom výbere nikto nespozná, že nejde o Vaše vlastné vlasy. K zakúpeniu sú celé sety sponiek rôznych veľkostí aj jednolivé prameny. Jelikož sú clip - in vlasy zložené z ľudských vlasov, je možné vlasy farbiť, natáčať i žehliť. Pri správnej starostlivosti vydrží clip - in vlasy veľa rokov.

Viac

Clip-in vlasy 386 produkty

Podkategórie

 • Clip-in vrkoč - pravé...

  Už ste si niekedy skúšali vytvárať cop z klasických clip-in vlasov? Trvá to dlho a občas nám môže vykuknúť nejaká tá sponka. Preto bol vyvinutý príčesok, ktorý obsahuje skrytý hrebienok, vďaka ktorému bude aplikácia naozaj jednoduchá a výsledok perfektný.

  Tieto copy boli vyrobené tak, aby nikto neprišiel na to, že ich máte pripnuté. Samozrejme sa s nimi dá ďalej pracovať, takže z nich môžete vytvoriť aj rôzne copy, ako napríklad francúzsky vrkoč.

  Môžete si vybrať medzi niekoľkými farbami. Všetky sú vyrobené zo 100% ľudských vlasov európskeho typu REMY rovnako tak, ako naše klasické clip-in vlasy, ktoré si u nás môžete zakúpiť samostatne.

 • Klasické clip-in sety

  Vďaka clip in vlasom k predĺženiu budete mať krásnu a bohatú hrivu. Jedná sa o set clip in vlasov na celú plochu hlavy, ktorý Vám zaručí dokonalé predĺženie za pár minút. Už nemusíte utrácať peniaze za drahé predlžovanie v kaderníckych salónoch, všetko zvládnete úplne sama v pohodlí Vášho domova.

 • Deluxe clip-in sety

  Doprajte si luxusnú dĺžku a super objem. Rozdiel medzi klasickým a maxi setom je predovšetkým v hmotnosti. Maxi set má dvojnásobnú hmotnosť oproti setu klasickému a tým pádom okrem predĺženia, dodá vlasom aj super objem.

 • Clip-in prúžky

  Clip in pramienky využívajte pre rýchle oživenie účesu pri bežnom nosení, na párty alebo na spoločenské udalosti, akými sú napr. plesy atď.

  Postačí jeden jediný farebný pramienok vo Vašich vlasoch a hneď bude účes vyzerať originálnejšie.

 • Clip-in ofiny

  Clip-in ofina je moderný clip príčesok, ktorý v okamihu zmení výraz Vašej tváre. Ofina zo 100% ľudských vlasov v REMY kvalite na clip in sponkách. Akciová cena!

 • Clip-in vrkoč - kanekalon

  Máte krátke vlasy, ale vždy ste si chcela vyčesať veľký chvost, alebo moderné drdol? Nezúfajte, svetoví výrobcovia opäť prišli s niečím novým, čo nám pomôže priblížiť sa ideálu krásy. Tento dlhý cop sa ľahko a veľmi rýchlo pripína a urobí veľký dojem. Aplikácia trvá zhruba dve minúty a zvládnete ju úplne sama bez niečí pomoci.

 • Clip-in vrkoč so štipcom

  Super novinka - cop so štipcom pre rýchlu premenu vzhľadu! Vyrobené zo 100% japonského kanekalonu - materiál veľmi podobný pravým ľudským vlasom. Aplikácia príčesku je veľmi jednoduchá, vrkoč len prichytíte štipcom k vlastným vlasom.

 • Clip-in pás - pravé vlasy

  Clip in vlasový pás je vhodný k rýchlemu zahusteniu Vašich vlastných vlasov, alebo ich šetrnému premelírovaniu. Clip in vlasový pás je ideálny na doplnenie Vašej clip in sady, ak sa Vám zdá jej hustota nedostačujúce. Ide o široký pás vlasov, na ktorého zadnej strane nájdete celkom 5 clip sponiek (v jednom rade), sa špeciálnym silikónovým prúžkom zaisťujúcim pevné uchytenie.

 • Clip-in pás - kanekalon

  Clip in pás je vhodný k rýchlemu zahustenie Vašich vlastných vlasov, alebo ich šetrnému premelírovanie. Clip in pás je ideálny na doplnenie Vašej clip in sady, ak sa Vám zdá jej hustota nedostačujúce. Ide o široký pás z japonského kanekalonu, na ktorého zadnej strane nájdete celkom 5 clip sponiek (v jednej rade), sa špeciálnym silikónovým prúžkom zaisťujúcim pevné uchytenie. 100% japonský kanekalon je vysoko kvalitný syntetický materiál, ktorý je na nerozoznanie od pravých ľudských vlasov.

na stranu
Zobraziť 298 - 386 z 386 položiek
Zobraziť 298 - 386 z 386 položiek