L'oréal Professionnel Hair Touch Up korektor - tmavá blond Zobraziť väčšie

L'oréal Professionnel Hair Touch Up korektor - tmavá blond

Nový produkt

Vlasový korektor je skvelým pomocníkom nielen pri zakrývaní šedín, ale aj pri predlžovaní vlasov - a my Vám prezradíme na čo ho použiť!

Viac detailov

Dostupnosť: SKLADOM

13,98 €

Predpokladané doručenie už v piatok 19.07.2024

Přidat na seznam přání

Detaily

Sprej na odrasty a šediny nie je na trhu žiadnou novinkou, behom chvíľky vďaka nemu zakryjete vyššie spomínané nedokonalosti, to už iste viete, ale čo možno neviete je fakt, že tento produkt je výborný aj k dokonalému zamaskovaniu clip in príčeskov.

Pýtate sa ako to tento sprej zvládne? Akonáhle si na svoje vlasy pripnete clip in príčesky, na každý clip pás zvlášť navrch (na šev a pod neho) nastriekajte tento vlasový korektor.

Odtieň korektora voľte podľa farby vlasov (odrastov), ktoré máte pri hlave. Napríklad ak ste farbená blondína s tmavším odrastom dohneda, zvoľte svetlo hnedý korektor. Vaša sada clip vlasov je svetlá a tým pádom je svetlý aj šev, ten potom môže presvitať medzi Vašimi vlasmi, keď máte tmavšiu odrast. Vďaka tomuto spreju a prestriekaniu hornej časti príčeskov, vytvoríte maximálne prirodzený efekt a spoj už nebude tak nápadný a presvitajúci.

Výhodou je aj to, že ho môžete z vlasov umyť, tzn. ak si vlasy dofarbíte a odrast už nemáte, uvítate pre zmenu práve pôvodný svetlý šev.

Korektor krásne kryje, rýchlo zasychá a nerobí na vlasoch fľaky. Umyť ho môžete kedykoľvek budete chcieť klasickým šampónom.

Produkt je vhodný pre všetky typy vlasov.

Pred aplikáciou odporúčame prípravok pretrepať a striekať zo vzdialenosti 10-15cm.

Nastriekané vlasy nechajte cca 1 minútu preschnúť.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi